ادکلن مردانه شیرین

حروف
برند
رایحه
جنسیت
قیمت
تومان9000تومانتومان15824000تومان

ادکلن مردانه شیرین مانند شب پره به شعله برخی از ادکلن‌ها می‌توانند با جلب توجه، حواس ما را به خود جلب کنند. ادکلن‌ها چه گرم و چوبی و چه تازه و تمیز، قدرت انتقال شخصیت و جلب توجه را دارند.

بنابراین، اگر به دنبال افزایش میل خود هستید، رایحه مناسب بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

ادکلن‌ شیرین مردانه از آن دسته از عطرهایی هستند که مردان را با شروع فصل زمستان  و پاییز به سمت خود سوق می‌دهند؛ چرا که در این فصل بازار فروش این عطرها داغ می‌شود. علت آن این است که در سردترین روزهای سال گرما و دلنشین بودن این عطرها بسیار فوق العاده است.

اما انتخاب کردن ادکلن شیرین مردانه‌ای مناسب کار راحتی نیست بنابراین باید که شناخت کافی را جع به آن‌ها داشته باشید.   

چه مردانی به سراغ عطرهای شیرین می‌روند؟

در واقع آن دسته از مردانی که طرفدار رایحه شیرین هستند؛ افرادی بسیار مجذوب به نظر می‌رسند که زنان و اطرافیان خود را مجذوب می‌کنند. در واقع این دسته از مردان ذهنی کنجکاو و جستوجوگر دارند و دوست دارند که هر چیزی را تجربه کنند. مردانی که دوست دارند بوی خوشی داشته باشند عطرهایی با رایحه شیرین را ترجیح می‌دهند. این مشخصات از طرز فکر کردن و روحیه این مردان کاملا مشخص است. بیشتر مردانی که جذبه دارند و یا قوه تحریک شوندگی بالایی دارند از این رایحه‌ها بسیار خوششان می‌آید. 

فروشگاه دوتیسا عرضه کننده انواع ادکلن های زنانه اورجینال می‌باشد.
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با هریک از موارد زیر با ما ارتباط داشته باشید.

راهنمای خرید ادکلن مردانه

اول صبح عطر جدید را تست کنید: بهترین زمان برای انتخاب و تست کردن عطر و ادکلن صبح است؛ چرا که در صبح‌ها حس بویایی دقیق‌تر می‌شود و معمولا تحت تاثیر رایحه‌ای که در طول روز وجود دارد، قرار نخواهید گرفت.

از خود سوال کنید چه رایحه‌ای را دوست دارید: همیشه به دنبال رایحه‌ای مجذوب کننده باشید که منجر به خوشحالی شما شوند. رایحه‌ی شیرین این کار را برای شما انجام می‌دهد و اصولا این عطر مناسب شخصیت شما خواهد بود.

در زمان کوتاه عطرهای زیادی را تست نکنید: از آن جایی که حس بویایی خیلی حساس است نمی‌توانید که در زمان کوتاه بیشتر از سه عطر را امتحان کنید. در حقیقت بدن نمی‌تواند که به صورت همزمان بوهای مختلف را پردازش کند.

نوع پوست را در نظر بگیرید: اساسا عطرها با ترکیبات پوست بدن شما واکنش می‌دهند و سپس بوی خود را تولید می‌کنند. ترکیبات  پوست و پوست در بدن افراد مختلف، متفاوت خواهد بود، یعنی ادکلن‌ها روی پوست‌های متفاوت رایحه‌های متفاوتی دارند. روی مچ دست خود مقداری ادکلن بریزید و سپس آن را مالش دهید تا کاملا روی پوست شما بنشیند. زمانی که عطر تحت تاثیر گرمای بدن شما قرار گرفت بوی واقعی ان به مشام می‌رسد.

رایحه شیرین در عطر چه خاصیتی دارد؟

این دسته از ادکلن‌ها در صنعت عطر سازی از جمله محصولات اشتها آور هستند چرا که طبیعتی شیرین دارند و اساس آن‌ها را رایحه وانیل تشکیل داده است. در حقیقت جذاب‌ترین رایحه‌ای که برای ادکلن‌های شیرین زنانه و مردانه استفاده می‌کنند رایحه وانیل است چرا که به طور طبیعی منجر به افزایش و تقویت غریزه جنسی می‌شود. اصولا این رایحه استرس را کم می‌کند و در عین حال افراد زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. در واقع یک نوع آرامشی را ایجاد می‌کند که بیشتر مردم به دنبال آن‌ها هستند. در حقیقت ادکلن‌های شیرین یادآور بوی میوه‌ها و غذاها هستند مخصوصا دسرها، شیرینی‌ها، شکلات ساده، کارامل، خامه تازه، تا بو‌های پیچیده‌تر در شیرینی‌های مختلف و کاپ کیک‌ها را نام برد. گفتنی است که یک ادکلن مردانه شیرین با رایحه‌ای که دارد می‌تواند حس بازیگوشی، نشاط و شادی را در افراد ایجاد کند؛ و در عین حال سبب تحریک گیرنده‌های چشایی هم می‌شود. در نهایت بایستی بگوییم که عطرهای شیرین رایحه‌ای کاملا خاص و متفاوت دارند و اگر در استفاده از آن‌ها تخصص داشته باشید می‌توانید از آن‌ها به هر صورتی بهره ببرید، که اطرافیان را مجذوب خود کنید. باید اشاره کنیم که برای فعالیت‌های روزانه گزینه‌های بسیار مناسبی هستند که در مدارس و یا محل کار هم می‌توانید از رایحه آن‌ها بهره ببرید.  

نحوه انتخاب و خرید عطر و ادکلن شیرین مردانه

بسیاری از افراد می‌دانند که با خرید اینترنتی نمی‌توانند عطرهای مورد علاقه خود را بو کنند اما به خرید اینترنتی علاقه زیادی دارند و با اعتمادی که به سایت‌های معتبر دارند این علاقه و اشتیاق روز به روز هم بیشتر می‌شود. در واقع در سایت‌ها تمام مشخصات هر ادکلن به صورت کامل شرح داده شده است بنابراین با اطمینان خاطر می‌توانید آن‌ها ار تهیه کنید. می‌توانید به فروشگاه معتبر دوتیسا مراجعه کنید و بهترین ادکلن‌های مردانه شیرین را تهیه کنید.

ادکلن شیرین مردانه